KAPADOKYANIN MEŞHUR SÜTLÜ KABAK ÇEKİRDEĞİ 100 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJIYLA TAZE TAZE ADRESE TESLİM
Hünkar Lokum

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Üyelik Hakkında

Mağazamıza üye olmak için Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım sorunları yaşamamak adına çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin süratli ve doğru şekilde tarafınıza ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.

Üye olmanız herhangi bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini mutlaka okuyunuz.

Üye Güvenliği

Üyenin güvenliği için internet mağazamızda tüm tedbirler alınmıştır. Bu önlemlerin yanı sıra sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. İnternet sitemize giriş için kullandığınız kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıs ve kurumlar ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

Farklı Adres

Her üye için 'Hesabım' sayfası altında kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.

Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için planlanmıştır.

Eskişehir Web Tasarım