KAPADOKYANIN MEŞHUR SÜTLÜ KABAK ÇEKİRDEĞİ 100 TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJIYLA TAZE TAZE ADRESE TESLİM
Hünkar Lokum

GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmanın garantisi altındadır.

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü kontrol edilmesi ve hasarsız teslim alınması gerekmektedir.

Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturunuz. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının, ambalaj yada aksesuarlarının bozulması yada hasarı garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün İade - Değişim Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün kusurlu yada hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız ürün yapılan incelemeler sonucu, yenisi ile değiştirilecektir.

Sipariş edilen ürün hatası, müşteri kullanımından yada hatasından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

Faturasız iadeler kabul edilmemektedir.

Ürün, faturası ile birlikte orijinal ambalajında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleri ile birlikte eksiksiz, kullanılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş ve satın aldığınız durumda olmalıdır.

Web sitemizde bulunan ürünler tamamen doğal ürünler olup, sitede yer alan resim ve görsellerden farklılık gösterebilir, alıcı satın alma sırasında bu şartları kabul etmiştir.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

Eskişehir Web Tasarım